Kırklareli Devlet Hastanesi’nde tedaviye alınan Kaynarca Belediye Lideri Serdar Türker, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, geçen hafta yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye gittiğini söyledi.
Türker, “Kırklareli Devlet Hastanesi’nde yapılan denetimlerde Covid-19 testim olumlu çıktı. Belirli bir mühlet meskende tedavi oldum, dün prestiji ile de Kırklareli Devlet Hastanesi’nde tedavime devam ediliyor. Vilayet Sıhhat Müdürümüz Çiğdem Cerit hanımefendi başta olmak üzere tüm sıhhat çalışanlarımız, bedelli tabiplerimiz ve tüm takımlar bizlerle çok iyi ilgileniyorlar, hepsine sonsuz teşekkürler ediyorum. Pahalı arkadaşlar, sıkıntı bir süreç, sizler de kendinize çok dikkat edin, talimatlara uyun, hepinizi çok seviyorum, inşallah çok yakında görüşmek dileğiyle” dedi.
Milliyet