Toplumsal medya hesaplarını ağır olarak kullanmayan Mert-İdil Fırat çifti, ikinci evlilik yıldönümleri hakkında paylaşım yaptı.
Güzel oyuncu, “Bir kez tuttuk ellerimizi, bir daha hiç bırakmayalım diye.
Aylar, haftalar üzere geçti, su oldu aktı vakit bir baktık ki iki yıl olmuş ve artık üç kişiyiz:) Sizi karşıma çıkartan hayata binlerce kere teşekkür ediyorum İdill Firat Hanımefendi. Beklediğim her dakikaya değdi” sözlerini kullandı.
İdil Fırat ise Instagram’da düğünleri sırasında çekilmiş bir karelerini paylaştı ve şu satırları yazdı:
“Hayatımın en hoş, en özel, en sihirli gününün üzerinden iki sene geçmiş. Bu iki yılın her günü, her anı için sana teşekkür ederim sevgilim… Bütün ömrümüz tıpkı heyecanla, aşkla, sevgiyle, huzurla geçsin. ”
Milliyet